بستن
Owls CMS
آزمایشگاه

آزمایشگاه

کلینیک سعادت آباد

آزمایشگاه کلینیک سعادت آباد


انجام تمامی تست های ایمونولوژیک ، سرولوژیک ، تومورمارکرها ، هورمون ها و آزمایش های تخصصی به صورت اورژانسی تنها در چند ساعت

به اطلاع مراجعین محترم مرساند برای اولین بار در منطقه این مرکز با تجهیز شدن به دستگاههای تمام اتوماتیک از جمله Elecsys (التروکمی لومینساس) توانایی انجام تمامی تست های ایمونولوژیک، سرولوژیک ، تومورمارکرها ، هورمونهای مختلف و ... را تنها در چند ساعت پیدا کرده است ، بنابراین درصورتی که شرایط بیمار نیاز به دسترسی به نتیجه آزمایش را در کوتاهترین زمان الزامی کند ، پرسنل مجرب این افتخار انجام این تستها را طی چند ساعت در راستای خدمت رسانی به جامعه سلامت کشور داشت.

مبنای پزشکی نوین بر دو پایه تشخیص و درمان استوار است که هر کدام بدون دیگری امری بیهوده و بی اساس می باشد ولی بی اغراق میتوان بیان نمود که آزمایشگاه از ارکان اصلی هر دوی آنهاست و بی دلیل نیست که آزمایشگاه را به درستی چشم راست پزشکان می نامند. با عنایت به این مقدمه شرح کوتاهی از چگونگی آزمایشگاه این مرکز به اطلاع عزیزان می رسانیم.

آزمایشگاه کلینیک سعادت آباد که مبنای کاری آن بر اساس تشخیص آزمایشات روزمره، تخصصی و فوق تخصصی پایه گذاری شده شامل بخش های متعدد ذیل می باشد که با بکار گیری پرسنل مجرب و دلسوز و به روز رسانی روش های آزمایشگاهی و بکار گیری آخرین دستگاههای تمام اتوماتیک در جهت نیل به اهداف خویش کوشا می باشد

بخش پذیرش : در این بخش سعی شده از آخرین روش خون گیری که سیستم استفاده از خلأ (ونوجکت) می باشد استفاده شود. لازم به ذکر است که از ساعت 7 صبح الی 8 شب خونگیری انجام می شود و در صورت نیاز برای بیمارانی که قادر به حضور در آزمایشگاه نیستند تدابیری اندیشیده شده که این عمل در بالین بیمار انجام شود کلیه لوازم استریل بوده و دستورات لازم جهت رژیم غذایی و آمادگی های قبل از آزمایش بصورت مکتوب موجود است که به بیماران عرضه میشود. 

بخش جوابدهی : این بخش با استفاده از دو سرویس جداگانه جوابدهی و استفاده از برنامه پیشرفته در پذیرش و جوابدهی و سیستم کنترل انبار و کنترل کیفی روزانه به بیماران پاسخ می دهد. 

اجازه بدهیدایده های خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

تماس با ما