بستن
Owls CMS
پروتز سینه

پروتز سینه

بزرگ کردن سینه ها ( پروتز)

در بعضی از اوقات استفاده از بعضی از روش ها مانند تزریق ژل به داخل نسج سینه، می تواند خطرناکو با عوارض غیر قابل برگشت همراه باشد. روش های تزریق هورمون و ورزش کردن نیز موثر نیستند،

چرا که تزریق هورمون فقط بر روی سینه اثر نمی کند و عوارض خود را در مناطق دیگر بدن نشان می دهد و ورزش نیز فقط باعث بزرگ شدن عضله بزرگ سینه ای می شود و اثری بر خود سینه ندارد و گاهاً نمای ظاهری بدی نیز به سینه بیمار می دهد. روش های استفاده از کرست های مخصوص و پروتزهای خارجی بدون عارضه ولی موقتی هستند.

از بهترین روش های بزرگ کردن سینه می توان به استفاده از پروتزهای داخلی اشاره کرد. روش انتقال چربی به سینه نیز روشی است که اخیراً از آن استفاده می شود ولی مشکل اصلی آ ن تامین میزان کافی چربی است، چرا که افراد مبتلا به سینه های کوچک معمولا لاغر نیز هستند و چربی قابل توجهی جهت پر کردن سینه ها ندارند.

با توجه به موارد فوق مناسب ترین روش بزرگ کردن سینه ها استفاده از پروتز است.

انواع پروتزهای سینه:

پروتزهایی که با ژل پر شده اند.

پروتزهایی که با سالین پر می شوند.

روکش هر دو دسته از پروتزها از سیلیکون طبی است. اما در نوع اول درون این روکش با ژل سیلیکون طبی پر شده است و در نوع دوم داخل این روکش با سرم سالین نرمال پر می شود.هر کدام از این پروتزها نیز به انواع گرد و آناتومیک ( قطره اشکی ) تقسیم می شوند

 7

در نوع گرد پروتز تقریباً شکلی شبیه نیم کره دارد و به همین دلیل تقریباً تمام قسمت های سینه را به یک نسبت برجسته می کند. این پروتزها برای برجسته کردن قسمت های فوقانی سینه مناسب هستند و به سینه نمایی گرد و یکدست می دهند با این تفاوت که قسمت بالای سینه برآمده تر به نظر می رسد.

نوع قطره اشکی شکلی شبیه خود سینه دارد، یعنی قسمت پایین آن بزرگتر و قسمت بالای آن نازک تر است. این پروتز معمولاً در افرادی که سینه ای با شکل کاملاً عادی می خواهند قسمت پایین سینه شان پرتر باشد مصرف می شوند.

اصولاًدر سرتاسر دنیا مصرف پروتزهای گرد رایج تر و شایع تر از پروتزهای قطره اشکی است.

در سالیان گذشته استفاده از پروتزهای پر شده با ژل در اروپا بسیار بیشتر از امریکا بود و بر عکس ازپروتزهای پر شده با سالین در امریکا بیشتر استفاده می شد. این تفاوت به سبب مزیت این پروتزها بر هم نیست. بلکه به این دلیل بود که تا همین چند سال پیش فقط پروتز پر شده با سالین مجوز FDA آمریکا را داشت و از زمانی که پروتز پر شده با ژل نیز مجوز FDA ( سازمان غذا و دارو آمریکا ) را دریافت کرد،استفاده از پروتزهای پر شده با ژل در آمریکا نیز همانند اروپا بسیار افزایش یافته است.

اجازه بدهیدایده های خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

تماس با ما