بستن
Owls CMS
اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

چشم انداز و خط مشی کلینیک

متن پیش رو تنها بخشی از چشم انداز و افق پیش روی خدمات پزشكی تشخیصی و درمانی در كلینیك سعادت آباد است.

از آنجایی كه توسعه ی خدمات و بهبود كیفیت بر اساس نیازها و انتقادات گروهای هدف، مهمترین افق پیش روی مركز جراحی و كلینیك سعادت آباد به شمار می رود.

ارائه خدمات نوین و پیشرفته همگام  با دانش روز  دنیا، با حضور برترین های تخصصی و فوق تخصصی  ایران و سایر نقاط دنیا ، شرایطی فراهم كرده تا این مركز درمانی چهره ای متفاوت  در میان سایر مراكز درمانی همسطح  خود داشته باشد.

ما توانسته ایم در مدت پشت سر گذاشته شده با دیدگاهی مدیریتی جدید، تحولات ارزنده ای در امر خدمت رسانی به بیماران داشته باشیم.

اكنون با این ره توشه  مورد وثوق بسیاری از بیماران و همشهریان عزیز در قشرهای مختلف  حتی از سایر شهرها و كشورهای همسایه هستیم.

بی شك جلب رضایت خداوند، رعایت حقوق بیمارن ، احترام به كرامت الهی انسانها ، پایبندی به منشور اخلاقی و رفتاری و در نهایت، رعایت حقوق تأمین كنندگان خدمت به جامعه  هدف ، مهمترین ارزشهای سازمانی این مركز محسوب می شود.

امید و آرزوی كاركنان كلینیك سعادت آباد جلب رضایت خاطر تمامی مراجعه كنندگان بویژه افراد نیازمند خدمات اورژانس و بستری است.

سرعت عمل در پذیرش و دقت در رسیدگی های پزشكی و پرستاری، كاهش مدت زمان بستری و پایین آوردن  هزینه های غیر ضروری در كنار توجه به همراهان بیماران از مهمترین ویژگی های این مركز بوده و خواهد بود.

راه اندازی كلینیك های تخصصی و منحصر به فرد از جمله درمانگاه ریفلاكس وسوء هاضمه، درمانگاه هپاتیت و كبد، درمانگاه چاقی وتناسب اندام، درمانگاه طب چینی  و طب سوزنی ، در كنار بهره مندی از نوین ترین و پیشرفته ترین تجهیزات لیزر پوست و مو  چهره ای متفاوت از كلینیك سعادت آباد را پیش روی مراجعان قرار داده اشت. با این وجود باید منتظر پیشرفت های جدید تر باشیم.

امید می رود با همراهی و همدلی تمامی عزیزان بتوانیم دریچه ای نوین بر خدمات پزشكی و درمانی این مرز و بوم بگشاییم.

اجازه بدهیدایده های خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

تماس با ما