مدیریت اخبار

0 نظرات
706
5 از 5
۰۱-شهریور-۱۳۹۶
درمانگاه شبانه روزی و مركز جراحی محدود سعادت آباد :

مدیر عامل مركز جراحی و كلینیك شبانه روزی سعادتآباد پیامی ضمن گرامیداشت سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته جهان اسلام، ابوعلی سینا و روز پزشک؛ از تلاش های ارزنده جامعه پزشکی و پزشكان مركز جراحی سعادتآباد تقدیر کرد. 

متن پیام دکتر پرویز محمدی گلرنگ به این شرح است:

فرا رسیدن یكم شهریور ماه مصادف با سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک فرصت مناسبی است که تلاشهای ارزنده پزشکان این مرز و بوم به خصوص پزشكان محترم مركز جراحی و كلینیك شبانه روزی سعادت آباد در آن مورد تقدیر و توجه قرار گیرد.

پزشكان این مرز و بوم به خصوص این مركز، علاوه بر برخورداری از چنین پیشینه ارزشمند و افتخار انتساب روز پزشک به زادروز طبیب و فیلسوف نامدار ایران اسلامی شیخ الرئیس ابن سینا، مفتخر است که در همه اعصار، فضای معنوی آن معطر به عطر وجود بزرگ مردان گمنام و نیک اندیشان موحدی بوده است که افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابری نداده اند. 

فرهنگ غنی ایران اسلامی بزرگ مردانی را تربیت کرده است که فروغ علم و اندیشه شان در سپهر دانش بشری، راهگشا بوده است و همگان را به همراهی فراخوانده و در سایه سار ارزش های دینی و آموزه های توحیدی، علم را در خدمت انسانیت و رشد فضلیت های اخلاقی قرار داده اند.

 

اینجانب این روز بزرگ را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی بالاخص پزشکان سخت کوش مركز جراحی و كلینیك شبانه روزی سعادت آباد تبریک میگویم و  از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سرافرازی آنان را در ارائه خدمات شایسته به میهن اسلامی و جامعه بشری بهویژه بیمه شدگان معزز سازمان مسئلت مینمایم.

 

دكتر پرویز محمدی گلرنگ

 مدیرعامل مركز جراحی و كلینیك شبانه روزی سعادت آباد

 

0.0
آخرین ویرایش: چهارشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۳۱
اخبار مشابه:
روز پزشک پرویز محمدی مدیر عامل کلینیک سعادت آباد پرویز محمدی گلرنگ

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.