مدیریت اخبار

پیام تبریک مديريت مركز جراحي و كلينيك سعادت آباد به مناسبت روز پزشک

0 نظرات
1495
۰۱-شهریور-۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی مركز جراحی و كلینیك سعادت آباد؛ دکتر پرویز محمدی مدیریت مركز جراحی و كلینیك سعادت آباد همزمان با سالروز برزگداشت مقام پزشک و حكیم بو علی سینا پیام تبریکی صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

 

 

همکارگرامی؛

یکم شهریورماه سالروز ولادت شیخ الرئیس حسین بن عبدالله معروف به ابن سینا و روز پزشک بهانه ارزشمندی است که تلاش‌های ارزنده پزشکان این مرز و بوم مورد تقدیر و توجه قرار گیرد .

فرهنگ غنی ایران اسلامی بزرگ مردانی را تربیت کرده است که فروغ علم و اندیشه شان در سپهر دانش بشری، راهگشا بوده است و همگان را به همراهی فراخوانده و در سایه سار ارزش های دینی و آموزه های توحیدی، علم را در خدمت انسانیت و رشد فضلیت های اخلاقی قرار داده اند .

 

همچنین ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان جامعه پزشکی که با از خود گذشتگی و آراستگی به درجه رفیع شهادت و جانبازی نائل گردیدند.

اینجانب روز پزشک را به تمام پزشکان به خصوص همكاران مركز جراحی و كلینیك سعادت آباد تبریک و تهنیت گفته برای همه آنان از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و توفیق خدمت به مردم خواستارم.

با احترام
دکتر پرویز محمدی

 

مدیریت مركز جراحی و كلینیك سعادت آباد

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه: پاکسازی بدن، کبد و کلیه‌های خود را به این "نوشیدنی ساده خانگی" بسپارید نشانه های به دردسر افتادن کبد بهبود ببخشیدن سلامت قلب با راهکارهای ساده اگر یکی از این دردها را دارید به جای قرص آب لیمو مصرف کنید بهترین روش ها برای سحرخیزی و زود بیدار شدن در صبح این ساعت از روز حمام رفتن ممنوع! روماتیسم مفصلی ناشی ازغلبه سردی در استخوان هاست چه طور به بهترین نحو از قلبمان مراقبت کنیم ؟ اشتباهی که هر روز موقع مسواک زدن انجام می دهید میوه‌ ای که به تنهایی یک داروخانه است
تخم مرغ قهوه ای تعادل قند خون تنظیم قند خون پس از ترک سیگار حفظ سطح قند خون بدن

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.