مدیریت اخبار

0 نظرات
823
5 از 5
۲۱-فروردین-۱۳۹۶
درمانگاه شبانه روزی و مركز جراحی محدود سعادت آباد :

مدیرعامل مرکز جراحی محدود و کلینیک سعادت آباد  جناب آقای دکتر پرویز محمدی در پیامی، ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت:

 

به گزارش روابط عمومی مرکز جراحی محدود و کلینیک سعادت آباد ، متن پیام به شرح زیر است:

 

فرارسیدن 13 رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) امیرالمومنین و بزرگ مرد عدالت و معنویت و اعتدال، مظهر شجاعت و انسانیت و راستی و همچنین روز پدر را به همه اعضاء، پرسنل و پزشکان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

 

بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

 

پیرو امیر المؤمنان بودن به معنای گام برداشتن در مسیر الهی اوست ؛ هرگاه همراهی عزت مندانه ایشان با حضرت محمد(ص) را به یاد می آوریم، آنگاه که ترویج دین خطرات و مخاطرات خود را داشت و نیز آن هنگام که اندیشه های متعالی ایشان در تبیین راهبردهای اساسی حکومت داری در نامه تاریخی ایشان به مالک اشتر را می خوانیم، رهبر و امیری را تصور می کنیم که به راستی کائنات در برابر عظمت و شکوه بی مانندشان تعظیم کرده و به راستی هر فصل از زندگی پربارشان از شکل گیری دین، کانون خانواده، شجاعتشان در نبرد با دشمن، سکوتشان آنگاه که باید لب فرو می بست ، قضاوتشان و راهبری امت و ... سرشار از پند وحکمت و معرفت است و امید است توفیق آن را داشته باشیم که رهرو راستین آن حضرت باشیم.

 

همچنین برخود لازم می دانم روز پدر را صمیمانه به همه پدران فداکار این مرز و بوم به خصوص اعضاء محترم و پرسنل مهربان و مراجعین وفادار مرکز جراحی محدود و کلینیک سعادت آباد تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه عزیزان، امید است در پرتو عنایت خداوند متعال همواره سربلند و تندرست باشید.

 

پرویز محمدی

مدیرعامل 

 

0.0
آخرین ویرایش: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۵:۲۹
اخبار مشابه:
پرویز محمد گلرنگ پرویز محمد parviz mohammadi saadatabad ceo مدیر عامل سعادت آباد

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.