مدیریت اخبار

0 نظرات
152
5 از 5
۰۹-اسفند-۱۳۹۷
درمانگاه شبانه روزی و مركز جراحی محدود سعادت آباد :

گاهی شما علاوه بر مصرف رژیم غذایی سالم و مغذی به ویتامین‌هایی و موادمعدنی نیاز دارید که این مواد مورد نیاز بدنتان را با مصرف مکمل‌ها تامین کنید و متخصصان قلب برخی مکمل‌های های تغذیه‌ای را روزانه برای طول عمر بیشتر و سلامت بدنشان مصرف می کنند.

با مصرف این مکمل حمله قلبی سراغتان نمی‌آید

امگا ٣ که به طور طبیعی در ماهی‌های چرب مانند ماهی خال مخالی، تن ماهی، ماهی قزل آلا و ساردین وجود دارد و این چربی سالم می تواند به کاهش التهاب کمک کند و در کاهش بروز بیماری های قلبی موثر هستند، انجمن قلب آمریکا مصرف ماهی دو بار در هفته و مصرف مکمل های روزانه امگا ٣ را توصیه می‌کنند، ماهی خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و مرگ ناشی از نارسایی قلبی یا حمله را کاهش می‌دهد.

مصرف ویتامین D را فراموش نکنید

ویتامین D از طریق آفتاب و از راه پوست جذب می‌شود اما استفاده از ضد آفتاب و پوشش لباس مانع از جذب ویتامین D می‌شوند و متخصصان توصیه می‌کنند که روزانه تا ۲ هزار واحد ویتامین D مصرف شود، این مکمل برای سلامت قلب و بدن مفید بوده و متخصصان قلب آن را در رژیم روزانه خود قرار می‌دهند.

مکمل سیر بخورید تا فشارخون و قندخون شما بالا نرود

سیر به کاهش سطح کلسترول، فشار خون و قند خون کمک می‌کند و یک داروی باستانی محسوب می‌شود، متخصصان قلب روزانه ۲ قرص سیر مصرف می‌کنند چرا که نه تنها در کاهش فشارخون ‌ قندخون موثر است بلکه در پیشگیری از تجمع چربی و گرفتگی عروق کرونر موثر است.

بیوتین؛ مکملی برای سلامت مو و ناخن‌ها

بیوتین یکی از مکمل‌هایی است که اغلب افراد آن را برای رشد و سلامت مو و ناخن مصرف می‌کنند و یکی از ١٠ مکمل موثر در رشد ناخن‌هاست و بر اساس نظر متخصصان امریکا در نیویورک مکمل بیوتین در  سلامت قلب نیز موثر است.

مکملی برای سلامت استخوان‌ها و مفاصل

گلوکوزامین از مکمل‌هایی است که در سلامت استخوان و مفاصل بسیار موثر هستند و متخصصان قلب برای سلامت استخوان و مفاصل خود مصرف مکمل‌های حاوی گلوکوزامین را در رژیم روزانه می‌گنجانند.

این ویتامین را بخورید تا سکته نکنید

ویتامین C یک آنتی اکسیدان مشهور است که در سلامت بدن نقش موثری دارد و بر اساس نظر متخصصان و جراحان قلب در کاهش خطر حمله‌های قلبی، سکته و مرگ و میر ناشی از این بیماری‌ها بسیار موثر هستند و افزون بر این مصرف ویتامین C در سلامت پوست و درمان کم خونی تاثیرگذار است و به همین دلیل متخصصان قلب مکمل ویتامین C را روزانه مصرف می‌کنند.

مولتی‌ویتامین ‌ها سلامت بدنتان را تضمین می‌کند

مولتی ویتامین‌ها ضروری ترین مکمل روزانه هستند که انواع ویتامین‌ها چون k، B، C، D، E همچنین پتاسیم، روی و ید را به بدن می‌رسانند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
قلب

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.