مدیریت اخبار

0 نظرات
693
5 از 5
۲۰-تیر-۱۳۹۶
درمانگاه شبانه روزی و مركز جراحی محدود سعادت آباد :

تکنیک عمل 

بهترین کاندیدها برای آبدومینوپلاستی کامل افرادی هستند که در ناحیه شکم، پوست اضافه دارند یا به هر دلیلی دچار شلی عضلات شکم شده اند . خانمهایی که حاملگی متعدد داشته و یا افرادی که وزن زیادی را از دست داده اند هم کاندید های مناسبی برای این جراحی هستند. در این جراحی عضلات جدار شکم ترمیم شده و چربی های اضافی پهلوها خارج شده و پوست اضافه شکم جدا می گردد. برش این جراحی در ناحیه زیر شکم در خط سزارین بوده و براساس پوست اضافه گسترش خواهد داشت . در این روش ناف بیمار ترمیم شده و شکل جدید و زیباتری پیدا می کند .

مدت عمل 

این جراحی به حدود 2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارد در مواردی که بدلیل حجم زیاد چربی در بالای شکم و پهلوها نیاز به ساکشن و لیپولیز همزمان است مدت عمل تا 5 ساعت هم بطول می انجامد . 

 

بیهوشی 

این جراحی تحت بی حسی اپیدورال و خواب آلودگی سطحی و یا بیهوشی عمومی قابل انجام است .

 

وضعیت بستری 

جهت کنترل درد و وضع عمومی شما یک شب بستری در کلینیک یا بیمارستان توصیه می گردد .

 

اثرات جانبی 

تورم و کبودی مختصر پوست ناحیه، درد محل عمل جراحی، بی حسی موقت پوست شکم و دور ناف از اثرات جانبی این عمل می باشد .

 

عوارض 

عفونت، خونریزی زیر پوست محل جراحی، آمبولی ریوی، اسکار بیش از حد محل برش جراحی و دور ناف، تشکیل سروما در محل جراحی از عوارض احتمالی می باشد .

 

بهبودی 

دو روز پس از عمل جراحی با اجازه پزشک استحمام بلامانع است. ظرف مدت 1 الی 2 هفته به سرکار خود باز خواهید گشت. بین 6 الی 8 هفته باید از ورزشها و فعالیتهای شدید خودداری کنید . حداقل 3 هفته گن مخصوص می پوشید. بخیه های شما قابل جذب بوده و نیازی به کشیدن ندارد .

 

نتایج 

نتیجه جراحی برای سالهای متمادی ماندگار خواهد بود مگر اینکه افزایش وزن شدید پیدا کنید و یا مبادرت به حاملگی مجدد نمائید .

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
سعادت آباد کلینیک سعادت آباد مرکز جراحی سعادت آباد بالا‌کشیدن پوست

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.