مدیریت اخبار

0 نظرات
437
5 از 5
۰۳-تیر-۱۳۹۷
درمانگاه شبانه روزی و مركز جراحی محدود سعادت آباد :

دکتر مرتضی صفوی درباره راهکارهایی جهت رفع چربی‌های اضافه بدن اظهار کرد: به‌طور قطع نمی‌توان گفت که کدام چربی‌ها در چه قسمت‌هایی از بدن بیشتر تجمع می‌کنند اما برخی مواد غذایی نظیر گریپ فروت، فلفل تند و محصولات فرآوری شده‌ مثل چای سبز و سرکه سیب می‌توانند تا حد زیادی چربی شکمی را آب کنند.

وی با بیان اینکه برای حذف چربی‌های اشباع و حیوانی در غذا‌ها باید ترکیبی از رژیم غذای مناسب و ورزش را درنظر گرفت، افزود: باید با ورزش‌های هدفدار چربی‌ها را در ناحیه‌های مختلف بدن کاهش یا حذف کرد همچنین برای این امر مشاوره با پزشک متخصص بسیار حائز اهمیت است.

این متخصص تغذیه خاطرنشان کرد: هر انسانی با در نظر گرفتن رژیم غذایی مطلوب می‌تواند سالم‌تر زندگی کند و بدن متناسبی داشته باشد.

صفوی درباره مصرف خودسرانه قرص‌های لاغری گفت: هر گونه اختلال در عملکرد اعضای بدن مانند کبد، کلیه و معده به علت استاندارد نبودن انواع قرص‌های لاغری و چاقی ممکن است به وجود آید بنابراین افراد به هیچ عنوان نباید بدون نسخه پزشک این قرص‌ها را مصرف کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی افراد به توصیه مربیان باشگاه‌های ورزشی، آرایشگاه‌ها، سالن‌های زیبایی یا سوپر مارکت‌ها اقدام به تهیه قرص‌های لاغری یا چاقی می‌کنند که غلب این دسته قرص‌ها استاندارد نیستند و می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را تا پایان عمر به همراه داشته باشد.

 

منبع: طبنا

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
چایی کلم تغذیه سرکه سیب بروکلی گریپ فروت

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.